Kërkesa juaj për kredi private me kthim mbrapa!

Kërkesa juaj për kredi private nga 5,000 CHF deri në 400,000 CHF.-
Deri në CHF 5'000.- kthim i parave përveç fondeve tuaja!
Kushtet më të mira të tregut me një pagesë të vogël mujore
Ju merrni një përgjigje brenda një maksimumi prej 24 orësh
Shkalla më e lartë e pranimit në Zvicër
Kredi private

PA PA
I freskët

Kërkesa juaj për kredi private me kthim mbrapa!

Kërkesa juaj për kredi private me kthim mbrapa!

Kredi private

PA PA
I freskët

Cila kredi private plotëson nevojat tuaja?

 

Cilat janë të dhënat tuaja personale?

Transmetimi i informacionit është i koduar.
 

Cilat janë detajet e kontaktit tuaj?

 

Cila është situata juaj personale?

 

Cila është situata juaj profesionale?

 

Cila është gjendja juaj financiare?

 

Këtu është lista e dokumenteve për të na dërguar:

 

Konfirmimi i të dhënave dhe vërejtjeve të mundshme:

 

Ne jemi në dispozicionin tuaj 7 ditë në javë për t'ju përgjigjur pyetjeve tuaja!

Çfarë klientët tanë
thuaj për ne:

Shembull i llogaritjes me një kredi prej 10,000 CHF, një normë efektive vjetore interesi midis 3.9% dhe 9.95% dhe një kohëzgjatje prej 12 muajsh. Ky financim gjeneron interes total midis 318 CHF dhe 524 CHF. Kohëzgjatja: 6-84 muaj; Norma maksimale vjetore e interesit 9,95%. Ndalohet dhënia e kredisë nëse çon në mbi-borxhi të konsumatorit (arti 3 LCD).

LAJME

Artikujt dhe informacionet tona më të mira për kredinë tuaj private!

Në Lica përfitoni kredi private me cashback!
15Qer

Në Lica përfitoni kredi private me cashback!

Shpenzimet urgjente, blerjet e mëdha, konsolidimi i borxhit, etj., aplikimi për kredi private mund t'ju ndihmojë shumë për të papriturat. Nëse dëshironi të merrni një kredi personale në Zvicër, mos kërkoni më tej! Lica është alternativa juaj më e mirë. Një institucion financiar i njohur në Zvicër, Lica jo vetëm që ju ofron […]

Pse të kërkoni një ndërmjetës privat krediti?
21Mars

Pse të kërkoni një ndërmjetës privat krediti?

Dëshironi të merrni para për ta bërë një projekt realitet? Apo ndoshta keni nevojë urgjente për fonde për të zgjidhur një situatë financiare? Si shumë njerëz, ju shkoni në internet dhe shkruani "Kredi private". Dhe atje, rezultati i kërkimit tuaj shfaq një mori ofertash, secila më tërheqëse se tjetra. […]

Cashback = Ndarja e komisionit!
07Pri

Cashback = Ndarja e komisionit!

Aplikimi për kredi është më shpesh një proces i vështirë për t'u bërë vetëm. Sidomos kur sheh diversitetin e institucioneve bankare dhe shumëllojshmërinë e tarifave që ata ngarkojnë. Sidomos pasi këto nuk shfaqen gjithmonë në të njëjtën sasi nga një bankë në tjetrën. Është më mirë të telefononi […]

Lica
5.0
Bazuar në 40 komente
mundësuar nga Google
Ferreira Alberto
Ferreira Alberto
08:16 09 22 shtator
Shumë faleminderit Lica dhe veçanërisht François Guss. Përpjekjet tuaja nuk kalojnë pa u vënë re. Faleminderit për ndihmën dhe mbështetjen tuaj. Ju jeni me të vërtetë një pasuri për ekipin tuaj dhe për të gjithë organizatën. Etika juaj e punës dhe përfshirja juaj janë të admirueshme, ne jemi me fat që kemi dikë po aq të përkushtuar sa ju në bord!
Cecilia de Jong
Cecilia de Jong
08:57 15 22 korrik
Personi i përgjigjes sime është shumë profesionist, efikas, i besueshëm, i zellshëm, përditëson kërkesat e mia në çdo kohë, i jam shumë mirënjohës Omar Gourgel, i cili kujdeset gjithmonë për dosjen time, Bravo është madhështore dhe e shkëlqyer! Gëzuar! Punëdhënësi duhet të jetë krenar për të, ta duartrokit dhe ta promovojë të lutem 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Thelight33 World
Thelight33 World
15:14 13 22 korrik
Isha shumë i kënaqur me shërbimet e zotit Omar Gourgel, e rekomandoj shumë! 👍
Shihni të gjitha rishikimet
js_loader

Duke vazhduar të përdorni këtë faqe në internet, ju pranoni që cookies ose teknologji të tjera të ngjashme mund të përdoren. Më shumë informacion këtu.

Na dërgoni aplikacionin tuaj:

Evolucioni juaj është në duart tuaja!

Zgjidhni gjuhën tuaj dhe bëni pyetjet tuaja!

Zgjidhni huanë që plotëson nevojat tuaja!

Shkalla më e lartë e pranimit në Zvicër
Kërkesa juaj në më pak se 2 minuta
Kushtet më të mira të tregut
Një përgjigje në më pak se 24 orë
Pa tarifa administrimi
✓ Shkalla më e lartë e pranimit në Zvicër
✓ Kërkesa juaj në më pak se 2 minuta
✓ Kushtet më të mira të tregut
✓ Një përgjigje në më pak se 24 orë
✓ Nuk ka tarifa aplikimi